Smart UV Sterilizátor

Váš mobilní telefon má nejméně
7x více bakterií než vaše toaleta.

Položme si otázku, který předmět vás nikdy neopouští?

Jde s vámi do koupelny, používáte ho i v kuchyni. Často se dotýká vaší tváře, stolu a každého povrchu, který máte kolem sebe v dosahu.

Ano, je to samozřejmě váš smartphone.

Právě uvedené denní situace jsou důvodem, proč je mobil živnou půdou pro bakterie a jiné patogeny.

Myjeme si ruce, abychom zůstali zdraví, ale ne naše telefony.

Když používáme naše telefony, bakterie se přenášejí zpět na naše ruce, obličej a dokonce můžeme infikovat i jídlo.

UV poskytuje rychlou a účinnou inaktivaci mikroorganismů fyzikálním procesem.

Pokud jsou bakterie, viry a prvoky vystaveny germicidálním vlnovým délkám UV záření, nemohou se množit a dále infikovat cílového hostitele.

Hlavní výhody

  • Vhodný pro většinu až 7 palcových mobilních telefonů
  • Vhodný pro sterilizaci i látkových ochranných roušek, hodinek, klíčů...
  • Proces oboustranné efektivní 360° dezinfekce UV lampami
  • Funkce bezdrátového nabíjení
  • Možnost nabíjení i během dezinfekce díky internímu USB portu
  • Hlasové oznámení o aktuálním stavu zařízení a procesu dezinfekce
  • Přenosnost a bezpečnost, Smart dimenze funkcí, nízké pracovní napětí 5 V
  • Volitelná možnost aromatizace formou difuzéru podle vlastní volby

Jak pracuje UV Sterilizátor?

Chcete-li dezinfikovat svůj mobilní telefon (nebo cokoli jiného, co se vejde dovnitř sterilizátoru), vložte ho do zařízení a zavřete kryt.
Po spuštění programu silné UV-C světlo ničí viry, bakterie a jiné škodlivé mikroorganismy během 6 – 10 minut.
Když světlo zhasne, přístroj oznámí ukončení procesu a váš telefon je dezinfikován.
UV sterilizátor ničí mikroorganismy, které přežívají v štěrbinách, kam se čistící ubrousky nedostanou.

Chraňte se

Zůstaňte zdraví

smart-uv-sterilizator-v2.png

Klinicky otestované.

Výkonné UV-C světlo zlikviduje 99% virů a bakterií, současně je naprosto bezpečné pro elektroniku.

Nejčastější otázky

Existují tři kategorie vlnových délek UV světla: UV-A, UV-B a UV-C. Vlnová délka UV-C je germicidní. UV-C využívá ultrafialové záření s krátkou vlnovou délkou (kratší než UV-B a UV-A, které NEJSOU germicidní). Právě UV-C je škodlivá pro mikroorganismy. Dozvíme se jako!

UV-C je ultrafialové záření s krátkou vlnovou délkou, které narušuje buněčnou DNA bakterií nebo nukleové kyseliny virů. Při poškozené DNA bakterie odumírají, protože nemohou dále fungovat ani se dále množit. UV-C může dokonce neutralizovat „superbakterie“, u kterých se vyvinula rezistence na antibiotika.

Na rozdíl od chemických postupů dezinfekce UV poskytuje rychlou a účinnou inaktivaci mikroorganismů fyzikálním procesem. UV světlo (záření) jednoznačně v praxi prokázalo v účinnost v boji proti organismům včetně těch, které jsou způsobují např. choleru, dětskou obrnu, tyfus, hepatitidu a jiné bakteriální, virové a parazitární onemocnění. Kromě toho může UV světlo (buď samotné nebo ve spojení s například peroxidem vodíku) zničit chemické kontaminanty, jako jsou pesticidy, průmyslové rozpouštědla a léčiva, procesem nazývaným UV-oxidace.

Jestli chcete dezinfikovat mobilní telefon (nebo cokoli jiného, co se vejde dovnitř sterilizátoru), vložte jej do Smart UV sterilizátoru a zavřete kryt. Po spuštění programu silné UV-C světlo ničí viry, bakterie a jiné škodlivé mikroorganismy během 6 – 10 minut. Když světlo zhasne světlo, přístroj oznámí ukončení procesu a váš telefon je dezinfikován. UV-C, které způsobuje tento germicidální účinek je na Zemi vzácné, protože většina je absorbována naší atmosférou.

Zařízení nepoužívá vodu ani chemikálie – využívá efekt UV-C záření. UV světlo ničí bakterie, ale nepoškozuje vás ani vaše zařízení. UV světlo Smart UV Sterizátora je zcela bezpečné pro vaše přístroje nebo předměty osobní potřeby – (hodinky, šperky, textilní roušky atd). Když zavřete horní kryt Smart UV Sterilizátora, UV světla se zapnou na 10 minut a po dokončení se automaticky vypnou. Je to dostatečný čas na efektivní dezinfekci telefonu a inaktivaci všech choroboplodných zárodků. Můžete si být jisti, že váš telefon je uvnitř v bezpečí, naopak – bakterie nejsou!

Ano, nemocnice a zdravotnická zařízení by v celé zemi mohli používat program Smart UV sterilizátor na zastavení šíření choroboplodných zárodků přenášených smartphony. Světelná technologie UV-C uvnitř UV Sterilizátora byla poprvé použita na sterilizaci prostředí, jako jsou nemocnice. Smart UV Sterilizátor se v zahraniční začíná používat v ošetřovatelských zařízeních, čekárnách a v mnoha dalších typech zdravotnických zařízení.