Base

Jednoduché a bezpečné propojení
vozidla se smartphonem
přes bezplatnou aplikaci
SmartJimi.

Vylepšení pro vaše auto

Položme si otázku, co se stane, když vám na ulici auto spustí alarm? Pravděpodobně nic, možná o tom ani nevíte. Tradiční autoalarmy se staly lhostejnými pro naše okolí zejména z důvodu falešných poplachů. Base Adaptér upozorňuje na otevření vozidla hlavně osobu, která se především zajímá o vozidlo – TEDA VÁS.

Teenage dozor

Naše děti milujeme, ale za volantem nás dokáží svým stylem jízdy často nemile překvapit. BASE Adaptér si všimne nepřiměřené (náhle zrychlení), náhlé brzdění nebo prudké odbočení. Získejte svůj neustálý dohled nad vozidlem i přehled o historii jízd.

Výhody a funkce

 • Přehled o statusu vozidla, stavu kilometrů
 • Rodičovský dohled nad vozidlem
 • Doplněk k autoalarmu (různé druhy varování)
 • Live lokalizace vozidla
 • Detailní playback jízd s průběhem rychlosti
 • Navigace k zaparkovanému vozidlu
 • Webový portál + mobilní aplikace zdarma
 • Bez vázanosti, smlouvy nebo měsíčních poplatků

Instalaci a nastavení
zvládne úplně každý.

Jakoukoliv SIM kartu s daty vložím do Jimi Base

Stáhnu si aplikaci SmartJimi 

Jimi Base zasune do OBD portu v autě

Přesné umístění OBD portu mého modelu auta najdu snadno na internetu

První rok služby Jimi2GO v ceně

Videonávod

Jimi Base technické parametry

Parametry
Šířka, Výška, Hloubka:
45 mm × 22,5 mm × 30 mm
Hmotnost:
30 g
Podporované frekvence:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Napájení:
DC 9-36 V / 1,5 mA
Provozní teplota:
-20 °C – 70 °C
Pracovní napětí:
12 V DC / 32 mA, (9-36 V DC / 32 mA)
Pohotovostní odběr:
5 mA
GPS citlivost:
-162 dB
Přesnost:
< 10 metrů
Připojení:
OBD standard port
LED indikátor:
Power, GPS, GSM
Paměť:
4 MB
Obsah balení
Obsah balení:
Jimi Base zařízení, pomůcka pro otevření zařízení, uživatelský manuál

Nejčastější otázky

Jimi Base je adaptér – jednoduché telematické zařízení, které vám umožní zobrazit polohu vašeho vozidla v reálném čase. Pomocí funkce MONITOR můžete jednoduše online pozorovat své aktivované zařízení na webové platformě SmartJimi®  nebo na aplikaci v mobilu.
Nejčastěji používané funkce Jimi Base řešení:

 • HLÁŠENÍ PŘI NEČEKANÝCH UDÁLOSTECH – otevření / zavření vozidla, náhlé zrychlení / brzdění, překročení nastavené povolené rychlosti…
 • LIVE POLOHA VOZIDLA – poloha zařízení se aktualizuje každých 10 sekund.
 • GEO FENCE ALARM – získáváte okamžité oznámení, když zařízení opustí vámi definovanou oblast.
 • PLAYBACK – umožňuje detailní přehled s grafickým výstupem pohybu zařízení v minulosti.

Ano, aby Jimi Base fungoval, budete potřebovat pokrytí mobilních služeb jedním z jejich poskytovatelů v zemi, kde se nacházíte. Ověřte si před zakoupením datových služeb jejich pokrytí na daném území. Obecně platí, že Jimi Base funguje tam, kde správně funguje i váš mobilní telefon.

Jimi Base adaptér pro své fungování potřebuje SIM kartu (typ Nano). Zařízení neobsahuje pevně integrovanou vlastní SIM kartu, takže je třeba si zakoupit SIM kartu pro vaše zařízení u lokálního poskytovatele mobilních datových služeb.

Ano, všechny telematické zařízení od SmartJimi vyžadují signál GPS, aby bylo možné určit přesné umístění vašeho zařízení.

Jimi Base adaptér využívá GPS (Global Positioning System) na přesné určení jeho polohy. Zařízení přijímá signály ze satelitů GPS prostřednictvím vlastní mikroantény GPS.
Adaptér určí svoji polohu, kdy získá informace od nejméně čtyř satelitů. Čím více satelitů GPS dokáže detekovat, tím větší je jeho přesnost. Pro optimalizaci přesnosti naše Telematické zařízení disponují kromě standardní GPS i systémy LBS a GSM zjišťování polohy.

Global Positioning System (GPS) je ovlivněn mnoha environmentálními faktory. Každá lokalita je jedinečně vypočtena a má vlastní přesnost. Určení polohy na místě X s přesností 5 metrů znamená, že skutečné umístění je v okruhu 5 metrů. Podle amerického standardu výkonnosti GPS poskytují signály GPS přesnost 7,8 m (25 ft) při 95% úrovni spolehlivosti při výpočtu vzdálenosti mezi satelitem a přijímačem.

Pokud se spojení GPS ztratí, na mapě se zobrazí poslední známá poloha vašeho zařízení.
Například v podzemních garážích můžete ztratit připojení GPS.
Další informace o GPS najdete na oficiální webové stránce GPS: https://www.gps.gov/.

Samozřejmě! Jednoduše spustíte přehled historie za posledních několik hodin až do jednoho měsíce. Kromě historie polohy bude informace obsahovat všechny hlášení odeslané vaším zařízením jako například upozornění, otevření / zavření vozidla.

SmartJimi obsahuje funkce, díky kterým neustále odesílá upozornění o pohybu, otevření vozidla, volnoběhu motoru nebo vypnutí motoru po zaparkování. Takto budete pouze Vy neustále informováni o Vašem vozidle nebo vozidlech v rodině případně firmě i bez drahého poplašného systému.

V SmartJimi® společně s JIMI Digilab klademe mimořádný důraz na soukromí uživatelů našich produktů a služeb. K zabránění neoprávněného přístupu k vašim informacím o poloze vozidla na SmartJimi platformě a aplikaci používáme nejaktuálnější bezpečnostní opatření na internetu. Všechny údaje jsou uloženy na zabezpečených serverech a chráněny za podmínek uvedených ve smluvních podmínkách našich služeb.

Ano! Se SmartJimi telematickým adaptérem, můžete být okamžitě upozorněni pokaždé, když váš miláček opustí a vstoupí do virtuálního plotu. Můžete být také upozorněni, když:

 • úroveň baterie klesne pod 10%.